KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyr 3182100
nr 318 2100
Miniatyr
Ram Brännförgylld brons,
Utrop:
800 kr
Såld:
750 kr
måndag 14 juni 2004